Artisan Fırın, alışverişinizin, kolay, bilgilendirici olmasının yanı sıra güvenli bir hale getirmek için de çeşitli güvenlik önlemleri uygulamaktadır.

Sitemizin sipariş formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgilerini (isim, adres, telefon, e-posta adresi gibi), finansal bilgilerini (kredi kartı bilgileri, hesap numarası) ve kişiye özel bilgilerini (vergi numarası, kimlik numarası) girmelidir.

Bu formda aldığımız iletişim bilgilerini sizlere sadece, firmamız ve tarafımızca belirlenen firmalar hakkında bilgi ve kampanya haberleri ve materyallerini göndermek için kullanmaktayız.

İletişim bilgileri ayrıca kullanıcımızla iletişime geçmemiz gerektiğinde kullanılacaktır. Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler.

Alınan finansal bilgiler satın alınan ürün ve hizmetlerin bedelinin tahsil edilmesinde ve diğer gerek duyulan durumlarda (sipariş iptali, değişikliği) kullanılacaktır.

Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır.

Bu bilgiler sadece müşterilerimize sunulan hizmetler dahilinde kullanılacak, bunun dışında tamamen gizli tutulacak ve üçünkü kişi veya kurumlarla paylaşılmayacaktır.

www.artisanfirin.com kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemleri dahilinde kullanılır. Hiç bir şekilde üçüncü kişi ve/veya kurumlarla paylaşılmaz, gerçekleştirilen alışveriş, alışveriş iptali, değişikliği veya ücret iadesi işlemleri dışında herhangi bir amaçla kullanılmaz, gizliliği korunur.

Alışverinizde kredi kartı ödeme seçeneğini seçtiğiniz takdirde 3D Secure (Güvenli Alışveriş) yöntemi ile ödeme yapabilirsiniz. 3S Secure ile yapılan ödemelerde banka ve kullanıcı ekranında, banka tarafından sunulan özel bir 3D işlem ekranı açılır ve alışveriş yapılan kredi kartı sahibinin cep telefonuna sms ile onay kodu gönderilir veya kart sahibi dışında kimsenin bilmediği özel bilgiler istenir. Bu bilgiler kayıt altına alınmaz ve işlem sahibi bilgilerinin gizliliği korunur.

Alışveriniz boyunca bize ilettiğiniz bilgilerin güvence altına alınması için, 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL Sertifikası kullanılmaktadır.